برگزاری مراسم ضیافت انجمن

گزارش: نگار کربلايي دبير اجرايي دفتر مرکزي انجمن ملي خرماي ايران

مراسم تقدير و تجليل از غرفه‌داران پاويون انجمن تخصصي خرماي ايران در محل سالن صدف هتل هما در تاريخ 27/03/1402 به منظور تقدير از حضور فعالين کسب و کار خرما برگزار گرديد. در اين مراسم آقاي دکتر سلاح ورزي رياست محترم اتاق بازرگاني ايران، هيات نمايندگان محترم اتاق هاي بازگاني ايران، دکتر طبيب زاده رئيس محترم اتاق بازرگاني کرمان، مهندس عزت آبادي نايب رئيس محترم اتاق بازرگاني کرمان، سرکار خانم دکتر جمالي مدير محترم استان هاي اتاق بازرگاني ايران، دکتر صفا رئيس محترم اتاق بازرگاني بندرعباس، هيات رئيسه انجمن ملي و انجمن هاي استاني و تمامي غرفه‌داران محترم حضور داشتند.

در ابتداي مراسم آقاي دکتر تکلوزاده دبير انجمن ملي خرماي ايران به اهداف انجمن از برگزاري پاويون مذکور و تشريح فعاليت‌هاي انجمن در گذشته و آينده اشاره نمودند.

در ادامه اين مراسم آقاي مهندس رشيدفرخي رياست محترم انجمن ملي خرماي ايران گفت: صنعت نمايشگاهي نشانگر نمونه اي از فرهنگ رقابتي سالم بنگاه هاي کوچک و بزرگ در زمان و مکان هاي محدود براي به نمايش گذاشتن توانمندي ها و نوآوري هاي آن ها است. از بعد ديگر در واقع نمايشگاه هاي ملي و بين المللي ويترين هاي اقتصاد در اقتدار يک کشور در مقابل رقباي اقتصادي است و حضور فعال بنگاه ها و تشکل‌هاي اقتصادي نشانگر انگيزه و طراوت در اقتصاد آن کشور و يا بنگاه ها يا آن تشکل است اکنون که به ياري خدا و همت انگيزه هاي نسل جوان اين صنعت اولين پاويون اختصاصي آن برگزار ميگردد.

همچنين آقاي دکتر سلاح ورزي رياست محترم اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران ضمن اشاره به اين موضوع که صنعت نمايشگاهي بعنوان يکي از ابزار هاي بازار يابي، فروش و معرفي محصولات و خدمات امروزه در بخش تجارت موضوع با اهميتي است. ايشان اشاره نمودند که در چند سال اخير صنعت نمايشگاهي چه از لحاظ کمي و کيفي رو به جلو حرکت کرده است. همچنين ايشان اشاره کردند که امسال يکي از سالن هاي جذاب و قابل توجه بخش اثرگذار نمايشگاه آگروفود مربوط به سالن خرما و صنايع وابسته آن بود و اميد است باتوجه به سهم 5/1 ميليارد دلاري که خرما و صنعت خرما در اقتصاد کشور دارد بتواند رو به جلو و با کشف بازارهاي جديد و توسعه صادرات در اختيار اقتصاد ملي باشيم.

و در آخر تعدادي از مشارکت کنندگان محترم در پاويون تخصصي خرما نقطه نظرات خود را درخصوص مشکلات  و راهکارهاي بهبود وضعيت صنعت خرما و نمايشگاهي در اين مراسم مطرح نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط
فهرست